پایان نامه با موضوع ،

زیرا هر ارزیابی به اندازه ای قابل قبول است که بر معیارها یا دلایلی درست متکی باشد و شاخص های مطرح شده در این بخش ، این امکان را برای ما فراهم می آورند.

دانلود پایان نامه

اینجا فقط تکه های از پایان نامه به صورت رندم (تصادفی) درج می شود که هنگام انتقال از فایل ورد ممکن است باعث به هم ریختگی شود و یا عکس ها ، نمودار ها و جداول درج نشوند.

برای دانلود متن کامل پایان نامه ، مقاله ، تحقیق ، پروژه ، پروپوزال ،سمینار مقطع کارشناسی ، ارشد و دکتری در موضوعات مختلف با فرمت ورد می توانید به سایت  77u.ir  مراجعه نمایید

رشته مدیریت همه موضوعات و گرایش ها : صنعتی ، دولتی ، MBA ، مالی ، بازاریابی (تبلیغات – برند – مصرف کننده -مشتری ،نظام کیفیت فراگیر ، بازرگانی بین الملل ، صادرات و واردات ، اجرایی ، کارآفرینی ، بیمه ، تحول ، فناوری اطلاعات ، مدیریت دانش ،استراتژیک ، سیستم های اطلاعاتی ، مدیریت منابع انسانی و افزایش بهره وری کارکنان سازمان

در این سایت مجموعه بسیار بزرگی از مقالات و پایان نامه ها با منابع و ماخذ کامل درج شده که قسمتی از آنها به صورت رایگان و بقیه برای فروش و دانلود درج شده اند

4-1- مقدمه
در این فصل نتایج مربوط به کلیه متغیرها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. ابتدا نتایج متغیرهای اصلی پژوهش بررسی شده ، سپس متغیرهای زمینه ای آورده می شود. در ضمن به صورت تحلیلی ، ارتباط بین متغیرهای مستقل و وابسته نیز مطرح می شود.
4-2- آمار توصیفی
4-2-1- توصیف ویژگی های جمعیت نمونه
در این بخش ازیافته های تحقیق ، نتایج توصیفی و توصیف ویژگی های جمعیت نمونه هم چون سن ، جنسیت و وضعیت تاهل ، تحصیلات، قومیت مطرح شده است. به طور کلی منظور از آمار توصیفی ؛ جمع بندی و خلاصه کردن داده ها ، برای بهتر نشان دادن آن ها به خوانندگان می باشد. آمار توصیفی ، آماری است که الگوی پاسخ های افراد نمونه را تلخیص می کند. از این رو در این بخش برای شفافیت داده ها از جداول آمارهای توصیفی همچون فراوانی مطلق ، فراوانی تجمعی ، میانگین ، انحراف معیار ، حداقل و حداکثر استفاده شده است. جداول از مهم ترین ابزار ، برای سنجش و اندازه گیری داده های یک تحقیق انسانی – اجتماعی به شمار می آیند. هدف نهایی جداول کمی نمودن و سنجش پذیر ساختن واقعیت مورد مطالعه تا سرحد امکان و ارائهی تصویر دقیقی از آن است ( ساروخانی ، 1378 :92).
4-2-1-1- متغیر سن
میانگین سن پاسخگویان 21/40 سال ، انحراف معیار آن 000/8 ، و واریانس سن پاسخگویان 05/63 می باشد. چنان که در جدول (4-1) مشاهده می شود، تعداد مشاهدات 383 نفر بوده و 1 مورد بی پاسخ وجود دارد. این نتایج در جدول زیر مشاهده می شود.
جدول (4-1)آماره های توصیفی مربوط به متغیر سن
سن
میزان

میانگین

Author: 92

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *