یک بازاریاب دیجیتال مستقل چقدر می تواند ایجاد کند؟

تقاضا برای بازاریاب های دیجیتال به حدی رشد می کند که شغل بیشتری نسبت به افراد با مهارت های لازم برای پر کردن آنها وجود دارد. این راه نوعی کارآفرین ، بازاریاب آزاد دیجیتال است.

دیجیتال

تعداد زیادی از امکاناتی که در این زمینه وجود دارد برای کسانی که مایلند در مرحله اول شیرجه رفتن قرار گیرند وجود دارد. این یک بازی سریع با قواعد متغیر در حال تغییر است و این مزیت را به کسانی می دهد که بتوانند در بالای تغییرات باقی بمانند و از سرعت خود پیروی کنند.

با استخدام مدیران بازاریابی دیجیتالی داخلی برای شرکتها دشوارتر می شود و تقاضا برای خدمات بازاریابی دیجیتال همچنان رو به افزایش است – شرکت ها مجبور می شوند از عهده برون سپاری خود برآیند. اگر حتی در یکی از زمینه هایی که نیاز به تأمین منابع مالی دارد ، می توانید خود را به عنوان یک متخصص موقعیت کنید ، این تنها کاری است که شما برای شروع کار با پاداش شغلی به عنوان یک مدیر بازاریابی دیجیتال می توانید انجام دهید.

استخدام

یکی از مزایای این نوع کار این است که به شما آزادی و انعطاف پذیری می دهد تا از تقریباً در هر نقطه از جهان با اتصال به اینترنت کار کنید.

مدیر بازاریابی دیجیتال چه کاری انجام می دهد؟ (و چرا آنها بسیار سخت می شوند؟)

مدیر بازاریابی دیجیتال فردی است که مسئول توسعه و اجرای استراتژی بازاریابی آنلاین یک شرکت است. این شامل کارهایی از قبیل:

   

 • توسعه و مدیریت کمپین های بازاریابی
 •  

 • علامت گذاری تجاری و تقویت شناخت برند
 •  

 • مدیریت رسانه های اجتماعی
 •  

 • بازاریابی محتوا
 • بازاریابی محتوا

   

 • SEO
 •  

 • PPC
 •  

 • کسب مشتری
 •  

 • رانندگی ترافیک وب سایت

این یک صنعت جدید و سریع است؛ فقط متخصصان واجد شرایط کافی برای برآوردن تقاضا وجود ندارند. مدیران بازاریابی دیجیتال جنبه های بسیاری دارند که نیازهای روزمره شغل خود را تشکیل می دهند ، که برای پر کردن شکاف بین نیاز در مقابل در دسترس بودن ، فریلنسرهای زرنگ و دانا نسبت به آنچه در آن حسن دارند و هزینه آن را می گیرند ، افتخار می کنند.

لنا الکینز ، آزادکار که هزاران سال در ایجاد مشاغل موفق مربیگری می کند ، مشتریان خود را ترغیب می کند تا بفهمند در چه چیزهایی خوب هستند و سپس روی آن تمرکز کنند. اگر می خواهید به سمت بازاریابی دیجیتال مستقل حرکت کنید این توصیه عالی است.

از آنجایی که شرکت ها مجبور هستند از فریلنسرها خارج شوند ، این فرصتی بی نظیر برای آزادکاران است تا تخصص خود را محدود کنند. ما به مناطق مختلفی که می توانید در آن شاخه شوید و مهارتهای لازم برای هر زیر را بررسی خواهیم کرد.

چه خدماتی را می توانم به عنوان یک بازاریاب دیجیتال مستقل ارائه دهم؟

در دنیای بازاریابی دیجیتال ، شما در تجارت ارزش ارائه می دهید. این نیاز به یک تغییر ذهن دارد.

شکستن این یک عادت سخت است ، اما این سوال باید بیشتر مورد توجه مشتری قرار گیرد. نه چه کاری می توانید انجام دهید بلکه چگونه می توانید کمک کنید؟

شما به عنوان یک بازاریاب دیجیتال مستقل ، شما باید خود را با نشان دادن مشتری به شما و خدمات خود برای آنها با ارزش بفروشید.

مناطق خاص تمرکز برای بازاریابان دیجیتال مستقل

مدیریت تبلیغات فیس بوک

برخی از مشاغل کل استراتژی بازاریابی خود را بر اساس آگهی های فیس بوک قرار می دهند زیرا این یک ابزار قدرتمند است. این می تواند برای ناآگاهان ارعاب کند ، اما استاد این هنر و صنعت دارای پتانسیل نامحدودی برای جذب مشتری است.

Google AdWords

اجرای و نگه داشتن کمپین های Google Ads برای مشتری ها و نشان دادن اینکه می توانید از این ابزار برای افزایش درآمد خود استفاده کنید.

Google مقدار زیادی از اطلاعات و ابزار برای شروع کار شما دارد.

مدیریت رسانه های اجتماعی

آیا شما یک پروانه رسانه اجتماعی هستید؟ آیا می توانید چندین بار در روز مطالب مرتبط ، هیجان انگیز و ارزشی را در چندین رسانه ارسال کنید؟ سپس کسی به شما احتیاج دارد.

رسیدگی به حساب های رسانه های اجتماعی شما را ملزم می کند که سریع فکر کنید. شما باید در طول روز در ارتباط باشید و وقتی مشتریان بالقوه مشتری شما حرفی برای گفتن دارند ، آماده پاسخگویی باشید.

بازاریابی محتوا

نوشتن مطالب مرتبط و ارزش محور با استفاده از کلمات کلیدی. این یک مهارت تقاضا است زیرا شرکت های بیشتری اهمیت تأمین ارزش را تشخیص می دهند.

اگر راهی با کلمات دارید و می توانید با آگاهی در مورد چیزهایی بنویسید که هیچ چیزی از آنها نمی دانید ، این یک سرویس سودآور است که می تواند درآمد فریلنسینگ خوبی برای شما به همراه داشته باشد. شما می توانید نرخ خود را بر اساس تجربه و مهارت خود تعیین کنید. اما با شروع کار ، می توانید انتظار داشته باشید که در هر کلمه از ۰/۰ تا ۰/۰ سنت سود کسب کنید.

هنگامی که می خواهید در این زمینه کار کنید و برای کار کردن با یک محتوا کار کنید ، این یک راه عالی برای به سرعت کسب تجربه در بسیاری از مناطق است. این به شما کمک می کند تا در هنگام ایجاد شغل آزاد خود ، خدمات خود را به عنوان مشتریانی که می خواهید خدمات خود را ارائه دهید ، به شما کمک کند.

تجربه

مدیریت جستجوگرها

بهینه سازی موتور جستجو به زودی از سبک خارج نمی شود. رتبه بندی ارگانیک در موتورهای جستجو یکی از t استاو قدرتمندترین ابزار در کمربند ابزار دیجیتال مارکتینگ ، و تسلط بر الگوریتم های موتور جستجو شما را با دارا بودن حضور آنلاین به هر سرمایه گذاری تبدیل می کند.
سرمایه گذاری

PPC

پرداخت به ازای هر کلیک برای برخی رمز و راز است و برای دیگران سردرد. اگر به این هنر تسلط داشته باشید ، در پیدا کردن مشاغل نیازمند خدمات خود مشکلی نخواهید داشت. فایده این امر این است که از آنجا که مشتری فقط هنگام کار پرداخت می کند ، می توانید به سرعت داده های خود را با نتایج محور داده نشان دهید.

انتظارات مربوط به حقوق و چشم انداز شغل

بازاریابی دیجیتال مستقل چنین مفهومی جدید است که هنوز اطلاعات زیادی در مورد محدوده دستمزدهای مورد انتظار در دسترس نیست. گفته می شود ، یک فریلنسر هوشمند ، خوب و منظم و اختصاصی می تواند خود را به راحتی و بهتر از بازاریاب های سنتی دیجیتالی انجام دهد.

بعلاوه صرفه جویی در سردرد و هزینه رفت و آمد در مطب ، در حالی که قادر به تنظیم ساعات شخصی خود هستید ، کار سختی است.

بازاریابان دیجیتال مستقل چشم انداز شغلی خوبی در ده تا بیست سال آینده دارند. پیش بینی می شود ۱٫۹ میلیارد خریدار آنلاین در سال ۲۰۱۹ وجود داشته باشد و پیش بینی می شود این تعداد تا سال ۲۰۲۱ به ۲٫۱۴ میلیارد دلار برسد. با مراجعه بیشتر خریداران به بازارهای آنلاین ، اکنون زمان آن رسیده است که خود را به عنوان یک متخصص در زمینه بازاریابی مستقل دیجیتال تنظیم کنید.

بیایید نگاهی بیندازیم که چقدر مدیران بازاریابی دیجیتال در سرتاسر جهان ایجاد می کنند ، زیرا به عنوان یک بازاریاب دیجیتال مستقل – می توانید از هر جای دنیا کار کنید!

ایالات متحده

متوسط ​​حقوق برای یک بازاریاب دیجیتال مستقل در آمریکا ۶۶۲۰۶ دلار در سال است.

انگلستان

یک مدیر بازاریابی دیجیتال که خارج از انگلستان کار می کند می تواند انتظار داشته باشد متوسط ​​حقوق حدود ۴۰،۰۰۰ پوند را داشته باشد و یک فرد مستقل باهوش نیز می تواند در همین مورد انتظار داشته باشد.

استرالیا

در استرالیا مدیران بازاریابی دیجیتال به طور متوسط ​​۷۹،۲۶۰ دلار AU به ارمغان می آورند ، مترجمان آزاد می توانند انتظار داشته باشند که اگر کار را انجام دهند ، همین کار را انجام دهند.

کانادا

متوسط ​​حقوق در کانادا ۵۸۰۰۰ دلار است. اگر در انتاریو کار می کنید این تعداد به ۶۵۰۰۰ دلار افزایش می یابد و برای نوا اسکوشیایی ها به ۴۵٫۵۰۰ دلار کاهش می یابد.

وقتی خارج از انتظارات مربوط به حقوق و دستمزد خود کار می کنید ، ممکن است مجبور شوید طرز فکر خود را از انتظار نرخ ساعتی تنظیم کنید. به عنوان یک کارمند نحوه پرداخت حقوق شما ، به عنوان یک صاحب مشاغل که واقع بینانه نیست – به ویژه هنگامی که برای اولین بار شروع می کنید. اگر از محاسبه دستمزد ساعتی استفاده کنید که می تواند ناامید کننده باشد ، ممکن است احساس کنید که به درستی برای وقت خود پرداخت نمی کنید.

درعوض ، ابتدا با در نظر گرفتن هزینه های جاری خود ، برای زندگی خود چقدر درآمد کسب کنید. تا زمانی که اهداف خود را فراتر نبرید ، طولانی نخواهد شد ، اما اگر نتوانید صورتحساب خود را پرداخت کنید یا مواد غذایی خریداری کنید ، نمی توانید این کار را انجام دهید. برخی افراد می دانند که حتی در سه ماه می توانند درآمد خود را سه برابر کنند.

خودتان را Upkill کنید

اگر در حال خواندن این مطلب هستید ، پس از شروع کار جدید به عنوان یک بازاریاب دیجیتال مستقل در راه پیشرفت هستید. این که آیا شما تازه کار را آغاز کرده اید یا یک جانباز فصلی هستید ، یکی از جالب ترین جنبه های این حرفه ، پتانسیل نامحدود شما برای رشد است. اگر اشتیاق به بازاریابی دارید و عطش دانش همراه با مدیریت زمان ستاره ای و مهارت های سازمانی را دارید — اکنون زمان شروع ارائه خدمات خود به عنوان بازاریاب دیجیتال مستقل است.

و آیا به دنبال این هستید که خودتان را زیر پا بگذارید ، اما مطمئن نیستید که چگونه زمان را پیدا کنید؟ سپس یادگیری آنلاین می تواند برای شما باشد ، زیرا به گونه ای طراحی شده است که با زندگی ، حرفه ای و شخصی شما متناسب باشد.

این صنعت مملو از فرصت هایی است برای کسانی که مایل هستند وقت خود را برای تسویه حساب های خود و انطباق با تغییر خواسته ها قرار دهند. اگر به آموزش معتبر بازاریابی دیجیتال علاقه مند هستید ، یک دوره آنلاین با موسسه بازاریابی دیجیتال ممکن است به شما کمک کند تا فاصله بین وضعیت حرفه ای فعلی و رویاهای خود را تغییر دهید.

Author: edame